O firmie

 

Istniejemy dzięki Wam. Mamy bowiem świadomość, że każdy producent, niezależnie od branży w jakiej działa, staje w pewnym momencie przed koniecznością wyboru opakowania dla swoich wyrobów. Nasze opakowania są Waszym wyborem.

Produkowane przez nas pudła i kartony spełniają wszystkie kryteria idealnego opakowania: są estetyczne, wytrzymałe i trwałe, wygodne i przede wszystkim ekologiczne.
Doskonale wiemy czego potrzebujecie i jesteśmy w stanie sprostać wszystkim Waszym nawet najbardziej skomplikowanym i trudnym wymaganiom, realizując Wasze zamówienia terminowo i w pełni profesjonalnie. Wasza satysfakcja i zadowolenie są naszą motywacją do poszerzania oferty o nowe produkty.

Dziś możecie nie tylko zamówić i kupić u nas doskonałe standardowe pudła i kartoniki, lecz również powierzyć nam zaprojektowanie nadruków, przygotowanie wykrojników i wyprodukowanie kartonów idealnie odpowiadających Waszym szczególnym potrzebom. A ponieważ rozumiemy jak czasochłonny jest proces powstawania każdego produktu, możecie zlecić nam także pakowanie, etykietowanie, czy nawet konfekcjonowanie, jeśli właśnie planujecie akcję promocyjną.

Ponieważ opakowanie jest pierwszą wizytówką Waszego produktu, warto wybrać firmę, która zaopatrzy Was dokładnie w to, czego potrzebujecie.

o_firmie